![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο καρκίνος την είχε βάλει σε περιπέτειες, αλλά η Μαρία Χούκλη απέδειξε πόσο δυναμική ήταν και πόσο αυτό της έδωσε δύναμη για να τον νικήσει.
Η δημοσιογράφος, που δεν έκρυψε ποτέ τα όσα πέρασε, θέλοντας να στείλει παράλληλα το δικό της μήνυμα για το ότι ο καρκίνος μπορεί να νικηθεί, έκανε το πρωί της Τετάρτης ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο facebook απευθυνόμενη στον Σταύρο Θεοδωράκη.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ ΤΟ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΜΗΝΥΜΑ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)