![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Στην τελευταία της κατοικία οδηγήθηκε σήμερα Τετάρτη η 40χρονη Σύλια Χριστοδουλίδου Ζαβού, η οποία έφυγε απο την ζωή την Πρωτομαγιά λίγο πριν βαφτίσει το παιδί της αδερφής της βυθίζοντας στο πένθος όλη την οικογένεια της.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Στην τελευταία της κατοικία οδηγήθηκε σήμερα Τετάρτη η 40χρονη Σύλια Χριστοδουλίδου Ζαβού, η οποία έφυγε απο την ζωή την Πρωτομαγιά λίγο πριν βαφτίσει το παιδί της αδερφής της βυθίζοντας στο πένθος όλη την οικογένεια της.