![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Εθιμοτυπική επίσκεψη στο γραφείο του Αντιπεριφερειάρχη Πειραιά κ. Στέφανου Χρήστου πραγματοποίησε την σήμερα Τρίτη 4 Μαρτίου ο κυβερνήτης του αμερικανικού Αεροπλανοφόρου USS GEORGE H.W. BUSH (CVN 77), συνοδευόμενος από τον Ναυτικό Ακόλουθο της Πρεσβείας των ΗΠΑ στην Αθήνα κ. Jonathan Schwarz. Ο κ. Χρήστου καλωσόρισε τον κυβερνήτη του αμερικανικού αεροπλανοφόρου, που έχει προσαράξει ανοιχτά του Φαλήρου, συζήτησε μαζί του επί διαφόρων θεμάτων και ακολούθησε ανταλλαγή αναμνηστικών δώρων.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)