![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
«Όταν είδα το βίντεο ταρακουνήθηκα, στενοχωρήθηκα, σκεφτόμουν τις τελευταίες στιγμές που τον είδα, αλλά και την κουβέντα του ότι θα τα πούμε το βράδυ», είπε ο φίλος και γείτονας του Γιώργου Βακάκη, Παντελής Παπουτσόγλου μιλώντας στον Alpha.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
«Όταν είδα το βίντεο ταρακουνήθηκα, στενοχωρήθηκα, σκεφτόμουν τις τελευταίες στιγμές που τον είδα, αλλά και την κουβέντα του ότι θα τα πούμε το βράδυ», είπε ο φίλος και γείτονας του Γιώργου Βακάκη, Παντελής Παπουτσόγλου μιλώντας στον Alpha.