![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο πρώην σύντροφός της, Πάνος Χριστοδουλόπουλος, ξάφνιασε τους πάντες με την ανάρτηση του στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook λίγο μετά τον γάμο της Μαριάντας Πιερίδη!
ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΠΡΩΗΝ ΤΗΣ ΠΙΕΡΙΔΗ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο πρώην σύντροφός της, Πάνος Χριστοδουλόπουλος, ξάφνιασε τους πάντες με την ανάρτηση του στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook λίγο μετά τον γάμο της Μαριάντας Πιερίδη!
ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΠΡΩΗΝ ΤΗΣ ΠΙΕΡΙΔΗ ΕΔΩ