![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Μπαμπάς για δεύτερη φορά έγινε σήμερα 17/4 ο παλαίμαχος μπασκετμπολίστας του Ολυμπιακού και της Εθνικής Ομάδας, Γιώργος Πρίντεζης.
Η σύζυγός του, Στέλλα, έφερε στον κόσμο τη δεύτερη κόρη τους και ο Γιώργος Πριντεζής θέλησε να μοιραστεί την ευχάριστη είδηση με τους διαδικτυακούς του φίλους, με μια τρυφερή αλλά και χιουμοριστκή ταυτόχρονα ανάρτηση.
Πιο συγκεκριμένα, ο Γιώργος Πρίντεζης δημοσίευσε μια φωτογραφία με τη νεογέννητη κόρη του μέσα από το μαιευτήριο και έγραψε, «Συγχώρα με που η πρώτη σου εικόνα σε αυτόν τον κόσμο ήταν με αυτό το μαλλί».
Δείτε την φωτογραφία:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)