![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Δανάη Μπάρκα και η Βίκυ Σταυροπούλου έχουν βρεθεί στο στόχαστρο δημοσιευμάτων τις τελευταίες ημέρες μετά και από τις πρόσφατες δηλώσεις της Κατερίνας Καινούργιου.
Συγκεκριμένα, η παρουσιάστρια του Alpha είχε πει στη συνέντευξή της στην Σταματίνα Τσιμτσιλή ότι: "Ποτέ μα ποτέ άντρα ή φίλο φίλης σου δεν τον αγγίζεις, έτσι με μεγάλωσε η μητέρα μου. Ο καθένας κάνει τις επιλογές του, μπορεί έτσι να έχει μεγαλώσει".
Έτσι μετά την μακροσκελή ανάρτησή που έκανε πριν από λίγες ημέρες, η Δανάη Μπάρκα στο "Πάμε Δανάη” της Παρασκευής θέλησε να βάλει μία μπλούζα, η οποία έγραφε "μαμά” με κάθε τρόπο.
Δείτε τη φωτογραφία:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)