![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Συχνά το ξεχνάμε, αλλά την ώρα που οι περισσότεροι από εμάς ετοιμάζονται για το χριστουγεννιάτικο ρεβεγιόν, κάποιοι συνάνθρωποί μας εργάζονται για όλους εμάς.
Ένας από αυτούς, ο Στάθης Κουλούρης, γιατρός στην Καρδιολογική Κλινική του Μαμάτσειου νοσοκομείου Κοζάνης, μέσω του προσωπικού του προφίλ στο facebook, διηγήθηκε την ευχάριστη κατάληξη που είχε η περιπέτεια ενός ασθενή, παραμονή Χριστουγέννων.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΤΟΥ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)