![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Της αρέσει να κρατάει χαμηλούς τόνους και θέλει να κερδίσει με τη δική της δύναμη την επιτυχία στον χώρο της υποκριτικής!
Η 28χρονη Ηρώ Μπέζου, κόρη δυο μεγάλων μας ηθοποιών της Ναταλίας Τσαλίκη και του Γιάννη Μπέζου, εντυπωσίασε χθες στο θεατρικό σανίδι, στην πρεμιέρα της παράστασης που συμμετέχει. Η Ηρώ, παίζει μαζί με τον Γιώργο Πυρπασόπουλο, τον Ορφέα Αυγουστίδη και ένα πλήθος αξιόλογων ηθοποιών, στην παράσταση “Άνεμος” στο Εθνικό θέατρο Rex.
ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΜΠΕΖΟΥ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)