![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Σύμφωνα με νεότερες πληροφορίες, αλλάζουν τα δεδομένα της απαγωγής-όπως αυτή δηλώθηκε από αυτόπτη μάρτυρα στο Λιμενικό Σώμα.
Ο 36χρονος άνδρας-μάρτυρας του γεγονότος, βρίσκεται ακόμα στο Λιμεναρχείο Πειραιά, όπου και εξετάζεται εξονυχιστικά, καθώς φαίνεται πως στα λεγόμενά του έχει υποπέσει σε αντιφάσεις.
Τελικά, η απαγωγή δεν αφορά σε νεαρό κορίτσι, αλλά σε 25χρονη κοπέλα, πάντα σύμφωνα με τον 36χρονο άνδρα που ανακρίνεται και η οποία αρπάχτηκε στην κυριολεξία απο τζιπ το οποίο ακολούθως ανέπτυξε μεγάλη ταχύτητα.
Για ο,τιδήποτε νεότερο θα σας κρατήσουμε ενήμερους!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)