![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Τον καλύτερό της εαυτό έδωσε χθες η Δέσποινα Βανδή ως Ντόνα στο δημοφιλές μιούζικαλ Μamma mia στο θέατρο Ακροπόλ! Η τραγουδίστρια που δούλεψε πολύ σκληρά και με πολύ κέφι γι΄αυτό το ρόλο, καταχειροκροτήθηκε από τους θεατές, οι οποίοι δικαίωσαν τις προσπάθειές της!
Από αυτή τη μεγάλη και σημαντική μέρα για τη Δέσποινα Βανδή, δεν θα μπορούσε να λείπει ο σύντροφος της ζωής της,Ντέμης Νικολαΐδης o οποίος...ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)