![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο γιος της Αννίτας Πάνια και του Νίκου Καρβέλα είχε την ονομαστική του γιορτή και οι γονείς του, του ετοίμασαν πάρτι.
Η παρουσιάστρια και ο μουσικοσυνθέτης είναι πάντα δίπλα στον γιο τους ανεξαρτήτως αν είναι ζευγάρι ακόμα ή όχι. Το πάρτι έγινε σε χώρο στην Πολιτεία και εκεί ήταν η Άννα Βίσση που τραγουδούσε με τον Νίκο Καρβέλα ενώ ο μικρός Ανδρέας έπαιζε ντραμς.
Εκεί και η Χριστίνα Πολίτη, η Λεάνα Μάρκογλου και πολλοί άλλοι. Η μαμά Αννίτα καμάρωνε τον γιο της να παίζει ντραμς.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)