![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Είναι ένας από τους ωραιότερους Έλληνες και η Ελένη Μενεγάκη δηλώνει γοητευμένη μαζί του! «ρε τι βγάζει η Κρήτη! Είσαι αληθινός; Σε χάζευα...Νίκο σε πιάνω, είσαι αληθινός; Τι είχα πάθει κοριτσάκι μαζί σου...»!
Ο Νίκος Παπαδάκης ήταν καλεσμένος της και μπορεί τα χρόνια να περνούν όμως εκείνος είναι ακόμα πιο ωραίος... Μόλις έκατσαν στον καναπέ η Ελένη άρχισε τις ερωτήσεις τι κάνει και έχει αυτό το κορμί!
[g_youtube v="Oh3CxNN-5sM"]
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)