![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Οι αδελφές Καρντάσιαν Κιμ και Κλοέ προσπαθούν να μείνουν στο προσκήνιο με κάθε τρόπο και αυτή τη φορά έβαλε το χέρι του και ο Κάνιε Γουέστ.
Σε φωτογράφιση για το περιοδικό 032c, την οποία επιλεμήθηκε καλλιτεχνικά ο σύζυγος της Κιμ, οι δύο αδελφές δείχνουν το πιο δυνατό τους σημείο ενώ κυλιούνται στην άμμο. Μετά ο Κάνιε είχε την ιδέα να τις φωτογραφίσει ενώ κάνουν ντους χέρι-χέρι φορώντας τις μπότες τους... Έργα και ημέρες από τις πιο χυμώδεις εκ των αδελφών Καρντάσιαν.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)