![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Τρομάξαμε να την αναγνωρίσουμε! Το βίντεο που την απεικονίζει σε αυτή την κατάσταση κάνει το γύρο του διαδικτύου. Ο λόγος για τη Νατάσα Θεοδωρίδου, η οποία σήμερα θα είναι καλεσμένη στην βραδινή εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Τρομάξαμε να την αναγνωρίσουμε! Το βίντεο που την απεικονίζει σε αυτή την κατάσταση κάνει το γύρο του διαδικτύου. Ο λόγος για τη Νατάσα Θεοδωρίδου, η οποία σήμερα θα είναι καλεσμένη στην βραδινή εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου.