![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο «Άλκης» από το «Ρετιρέ», πολλά χρόνια μετά το τέλος της δημοφιλούς σειράς, ανέβασε μία φωτογραφίες με τις παλιές του συμπρωταγωνίστριες, Κλαίρη Κατσαντώνη και Τζόυς Ευείδη, τις τηλεοπτικές «Ελένη» και «Ειρήνη», δηλαδή.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο «Άλκης» από το «Ρετιρέ», πολλά χρόνια μετά το τέλος της δημοφιλούς σειράς, ανέβασε μία φωτογραφίες με τις παλιές του συμπρωταγωνίστριες, Κλαίρη Κατσαντώνη και Τζόυς Ευείδη, τις τηλεοπτικές «Ελένη» και «Ειρήνη», δηλαδή.