![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Απλός, πρόσχαρος, επικοινωνιακός (το μεγάλο ατού του άλλωστε). Ο Μπαράκ Ομπάμα επέλεξε τον Αστέρα της Βουλιαγμένης για τη διαμονή τις 30 ώρες που έμεινε στην Ελλάδα και συμπεριφέρθηκε ως πραγματικός ηγέτης.
ΔΕΙΤΕ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙ ΕΦΑΓΕ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Απλός, πρόσχαρος, επικοινωνιακός (το μεγάλο ατού του άλλωστε). Ο Μπαράκ Ομπάμα επέλεξε τον Αστέρα της Βουλιαγμένης για τη διαμονή τις 30 ώρες που έμεινε στην Ελλάδα και συμπεριφέρθηκε ως πραγματικός ηγέτης.
ΔΕΙΤΕ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙ ΕΦΑΓΕ ΕΔΩ