![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Ελένη Μενεγάκη, μπορεί στα πλατό της εκπομπής της να είναι η απόλυτη επαγγελματίας, ντυμένη, βαμμένη, στην... τρίχα, όμως τα σαββατοκύριακα, προτιμά να είναι μία... αγρότισσα.
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΔΕΙ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Ελένη Μενεγάκη, μπορεί στα πλατό της εκπομπής της να είναι η απόλυτη επαγγελματίας, ντυμένη, βαμμένη, στην... τρίχα, όμως τα σαββατοκύριακα, προτιμά να είναι μία... αγρότισσα.
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΔΕΙ