![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Υπάρχει ένα νέο είδος... κυνήγι θησαυρού που λαμβάνει χώρα σε όλα τα μήκη και πλάτη του κόσμου. Απλά πρέπει να ξέρετε τι ψάχνατε.
Δεν είναι θαμμένος ο θησαυρός σε κάποιο νησί στην μέση του πουθενά αλλά βρίσκεται παντού γύρω μας. Επίσης υπάρχει άλλη μία διαφορά με το κλασσικό κυνήγι θησαυρού: τα σεντούκια θησαυρού είναι usb φλασάκια κρυμμένα σε κοινή θέα, και ο χρυσός είναι τα αρχεία που βρίσκονται μέσα στα φλασάκια.
ΣΟΚ: ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΙΚΑΚΙ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)