![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Έλλη Στάη έτρεξε στον Μαραθώνιο με γκρι κορμάκι κολλητό και ο Νίκος Μουτσινάς μένει με το στόμα ανοιχτό! Ο παρουσιαστής των Ξαναδέστε τους, όταν είδε στα πλάνα τη γνωστή δημοσιογράφο αναρωτήθηκε: «Έτρεξε έτσι η Έλλη Στάη στον Μαραθώνιο»;
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Έλλη Στάη έτρεξε στον Μαραθώνιο με γκρι κορμάκι κολλητό και ο Νίκος Μουτσινάς μένει με το στόμα ανοιχτό! Ο παρουσιαστής των Ξαναδέστε τους, όταν είδε στα πλάνα τη γνωστή δημοσιογράφο αναρωτήθηκε: «Έτρεξε έτσι η Έλλη Στάη στον Μαραθώνιο»;