![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Μαρία Ηλιάκη αποχαιρέτησε τους συνεργάτες της στον αέρα του «Ξαναδέστε τους», το απόγευμα της Τετάρτης.
Τι συνέβη;
Η παρουσιάστρια στην έναρξη της εκπομπής φώναξε στο Νίκο Μουτσινά: «Έχω χαρά σήμερα! Τόσο τόσο χαίρομαι που σε βλέπω!».
Στη συνέχεια άρχισε να φιλάει τους συνεργάτες της κάνοντάς να αναρωτηθούν: «Γιατί μας αποχαιρετάς Μαρία;». «Δεν ξέρω! Μπορεί να είναι το τελευταίο μου σήμερα! Αποφάσισα να ζω την κάθε μέρα σαν να είναι η τελευταία. Σήμερα θα κάνω τα πάντα, σαν να είναι η τελευταία μου μέρα στην εκπομπή!» απάντησε η Μαρία Ηλιάκη αφήνοντας τους πάντες έκπληκτους.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)