![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Χάος επικρατεί σε κεντρικούς δρόμους του Πειραιά, πλέον όχι μόνο λόγω των οχημάτων που σταθμεύουν παράνομα αλλά και λόγω αντικειμένων που τοποθετούνται απερίσκεπτα μπλοκάροντας την κυκλοφορία.
Φωτογραφία - καταγγελία έφτασε στην PP σύμφωνα με την οποία άγνωστος μπλόκαρε την οδό Υψηλάντου στο ύψος της Καραολή & Δημητρίου (παλιό Πανεπιστήμιο Πειραιά) με έναν μπλε κάδο ανακύκλωσης. Οι λόγοι για τους οποίους τοποθετήθηκε στο συγκεκριμένο σημείο ο κάδος προκαλώντας πρόβλημα στην ομαλή ροή της κυκλοφορίας παραμένουν άγνωστοι μέχρι αυτή την ώρα.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)