![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση είναι σύμφωνα με πληροφορίες το πάντα χαμογελαστό κορίτσι της ελληνικής τηλεόρασης και ο λόγος δεν είναι άλλος γιατί πλέον συνειδητοποιεί ότι τα περιθώρια στενεύουν ασφυκτικά.
Ούτε πέρσι στο «Πρωινό Σου – Κου» τα πήγε ιδιαίτερα καλά αλλά φέτος τα πράγματα έχουν ζορίσει απίστευτα… ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕΙ ΠΛΕΟΝ ΕΚΤΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)