![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Μια εικόνα που δεν μπορεί να περιγραφεί με λόγια. Η ηθοποιός δίνει μάχη για την ζωή της.
«Η επόμενη ημέρα δεν είναι πάντα τόσο υπέροχη. Μερικές φορές δεν μπορείς να χορέψεις, να φας, ή ακόμη και να σκεφτείς την επόμενη ημέρα. Μερικές φορές νιώθεις ότι δεν θα τα καταφέρεις. Αυτό περνάει. Μερικές φορές την επομένη, ή μετά από 2 ή 6 ημέρες, περνάει και μπορείς να κινηθείς. Μπορείς να ελπίζεις. Σε όσους υποφέρουν, κάντε κουράγιο. Να είστε δυνατοί. Να είστε θετικοί»
ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)