![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Eίναι από τις φάσεις που περνάμε όλοι μας κάποιες φορές... Θέλουμε να αράξουμε στον καναπέ με τη βελουδένια μαλακή ρομπίτσα ή πιτζάμα και να φάμε ότι νόστιμο και παχυντικό υπάρχει...
Μια τέτοια φάση πέρασε χθες και η ηθοποιός
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Eίναι από τις φάσεις που περνάμε όλοι μας κάποιες φορές... Θέλουμε να αράξουμε στον καναπέ με τη βελουδένια μαλακή ρομπίτσα ή πιτζάμα και να φάμε ότι νόστιμο και παχυντικό υπάρχει...
Μια τέτοια φάση πέρασε χθες και η ηθοποιός