![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Το πρωί δούλευε και το απόγευμα παρακολουθούσε μαθήματα στο Εσπερινό Λύκειο, αποφάσισε να δώσει πανελλαδικές εξετάσεις και πέρασε στην Ιατρική Σχολή Πατρών.
Ο λόγος για τον Νίκο Γραμμόζη ο οποίος φέτος μετά από τέσσερα χρόνια από την αποφοίτηση του έκανε το όνειρο του πραγματικότητα.
Όπως λέει στην Νέα Τηλεόραση Κρήτης ο αριστούχος φοιτητής χρειάζεται συστηματικό διάβασμα και θέληση για να επιτύχεις το στόχο σου όποιος και αν είναι αυτός.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)