![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Το μονόπετρο της Ελένης Μενεγάκη είχε απασχολήσει αρκετά τα media στο παρελθόν.
Πρόκειται για το δαχτυλίδι που της χάρισε ο Ματέο Παντζόπουλος για να επισημοποιήσουν τη σχέση τους και η Ελένη δεν ήθελε να φανεί και τα είχε καταφέρει, αφού ο σκηνοθέτης της εκπομπής ήταν πολύ προσεκτικός στα πλάνα του και οι φωτογράφοι δεν τα είχαν καταφέρει όσο κι αν είχαν προσπαθήσει, αφού η Ελένη Μενεγάκη πρόσεχε να μην έχει εκτεθειμένο το χέρι της.
gossip-tv
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)