![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Μία έκπληξη περίμενε τους τηλεθεατές της εκπομπής «Φτιάξε καφέ να στα πω».
Η Κατερίνα Καινούργιου είχε καλεσμένη μία δημοσιογράφος που είχαμε καιρό να δούμε και μας έλειψε… Ο λόγος για την Ρούλα Χάμου, δημοσιογράφο, που την θυμόμαστε στην εκπομπή Κους κους κατάξανθη με τα καπέλα της και το διαφορετικό στυλ ντυσίματος. Σήμερα πάθαμε πλάκα όταν την είδαμε… Η Ρούλα έχει αλλάξει πολύ. Δείτε την μεταμόρφωσή της!
[g_youtube v="jnoIdvOYpC0"]
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)