![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Δεν τον προλαβαίνω αυτόν. Έχει γεμίσει «παράσημα».
Την μια μελαχρινή μετά την άλλη. Ο Βασίλης Σταθοκωστόπουλος δεν δείχνει απλά να έχει ξεπεράσει την ξανθιά παρένθεση που ακούει στο όνομα Καινούργιου αλλά να ανεβαίνει επίπεδο με τις γυναίκες που κυκλοφορεί.
Ειδικά αυτό το τελευταίο κορίτσι, η Άννα Βαλλή, παίζει να είναι μια απο τις πιο εντυπωσιακές γυναίκες στα Νότια προάστια. Μια γυναίκα ανεξάρτητη, γυμνάστρια και πολύ στυλάτη, δείχνει ν΄απολαμβάνει κι αυτη την συμβίωση με τον Βασίλη.
Βασίλη λίγο κομμένο σε βλέπω… Πέφτει γυμναστική φούλ με το κορίτσι ε; Με την καλή έννοια πάντα…
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)