![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Περήφανη δηλώνει η Ραλλία για την νέα της συνεργασία, τον φετινό χειμώνα, αφού θα βρίσκεται στο πλευρό καταξιωμένων ονομάτων του Ελληνικού πενταγράμμου.
Η τραγουδίστρια θέλοντας να δείξει την χαρά της πόζαρε στον φακό παρέα με την Πίτσα Παπαδοπούλου και με αλλαγμένο χρώμα στο μαλλί, έγινε ξανθιά.
Η Ραλλία έγραψε ως σχόλιο: rallia_Πίτσα Παπαδοπουλου..Γνήσια, αληθινή μοναδική και λατρεμένη!! Ειμαι πολύ χαρούμενη που θα περάσουμε μαζί το φετινό χειμώνα .Μαζί με τις δυο κυρίες θα βρίσκονται επίσης ο Χρήστος Νικολόπουλος και ο Στέλιος Διονυσίου.
Δεν είναι κακό το νέο λούκ. Πόσο μάλλον αν αναλογιστεί κανείς την εξέλιξη στην εικόνα της τραγουδίστριας απο την εποχή που μπήκε στο Fame Story μέχρι σήμερα. Η Ραλλία του 2016… δεν έχει καμία σχέση με το τότε…
Μπράβο της.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)