![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Θα ανατριχιάσετε και μόνο που θα την δείτε.
Ο Παντελής Παντελίδης θα ζει για πάντα στις καρδιές μας. Μέσα από το προσωπικό του προφίλ στο instagram το οποίο και διαχειρίζεται η οικογένειά του πλέον, είδαμε τον Παντελή όπως δεν τον έχουμε ξαναδεί.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Θα ανατριχιάσετε και μόνο που θα την δείτε.
Ο Παντελής Παντελίδης θα ζει για πάντα στις καρδιές μας. Μέσα από το προσωπικό του προφίλ στο instagram το οποίο και διαχειρίζεται η οικογένειά του πλέον, είδαμε τον Παντελή όπως δεν τον έχουμε ξαναδεί.