![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Από τη μια τσέπη μας δίνουν ψίχουλα και από την άλλη μας τα παίρνουν με άμεση ή έμμεση φορολογία, όπως για παράδειγμα οι αμέτρητοι σταθμοί διοδίων σε όλη τη χώρα!
Αν ισχύει η σχετική ανάρτηση συνοδευόμενη από αντίστοιχη φωτογραφία με την «σφραγίδα» ”Μένουμε Φλώρινα”, που διακινείται τις τελευταίες ώρες στο διαδίκτυο, είναι πραγματικά αδιανόητος ο αριθμός των σταθμών διοδίων για μια χώρα όπως η Ελλάδα!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)