![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Ελένη Μενεγάκη ξεκινά σε λίγες μέρες και όπως σας έχουμε ενημερώσει κάνει πυρετώδεις προετοιμασίες με την ομάδα της.
Η ανακοίνωση του Alpha έγραφε: «Από την Δευτέρα 3 Οκτωβρίου η Ελένη Μενεγάκη και η ομάδα της, σας περιμένει στον Alpha για το πιο χαλαρωτικό «μεσημέρι» της ελληνικής τηλεόρασης.», ενώ κατέληγε: «Η καλύτερη σεζόν είναι μπροστά μας!».
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΚΑΛΕΣΜΕΝΗ
Gossip-tv
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)