![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Την τελευταία του πνοή άφησε ένας 61χρονος στο Νοσοκομείο Αγρινίου, με την αυτοκτονία να αποτελεί την πιθανότερη αιτία του θανάτου του.
Ο άνδρας έπεσε το πρωί της Τετάρτης (14/09) από παράθυρο κλιμακοστάσιου, το οποίο βρίσκεται στη δυτική πλευρά του κτηρίου.
Η πτώση είχε σαν αποτέλεσμα τον ακαριαίο θάνατό του 61χρονου, ο οποίος σύμφωνα με πληροφορίες του agriniopress.gr, βρισκόταν στο Νοσοκομείο καθώς στην Παθολογική Κλινική νοσηλευτόταν οικείο του πρόσωπο.
Για την υπόθεση διενεργεί προανάκριση η Αστυνομία που συλλέγει καταθέσεις από μάρτυρες ενώ παραγγέλθηκε και νεκροψία νεκροτομή στην Ιατροδικαστική Υπηρεσία της Πάτρας.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)