![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Όλα ήταν τέλεια. Ο σχεδιασμός σωστός, το ζευγάρι οι καλεσμένοι και ο μεγάλος πρωταγωνιστής. Ο γιός τους. Η μάνα και γνωστή παρουσιάστρια καμάρωνε. Έβλεπε τον μεγάλο γιό της, τον Παναγιώτη να παντρέυεται την αγαπημένη του...
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Όλα ήταν τέλεια. Ο σχεδιασμός σωστός, το ζευγάρι οι καλεσμένοι και ο μεγάλος πρωταγωνιστής. Ο γιός τους. Η μάνα και γνωστή παρουσιάστρια καμάρωνε. Έβλεπε τον μεγάλο γιό της, τον Παναγιώτη να παντρέυεται την αγαπημένη του...