![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Στη θητεία της στο υπουργείο Τουρισμού, η οποία διήρκεσε λιγότερο από έναν μήνα, στην υπηρεσιακή κυβέρνηση της Βασιλικής Θάνου, αναφέρθηκε η Άλκηστις Πρωτοψάλτη, μέσα από μία ανάρτηση της στο Instagram.
Με αφορμή τη συμπλήρωση ενός έτους από την ημέρα που ανέλαβε τα καθήκοντα της αναπλήρωτριας υπουργού Τουρισμού, η τραγουδίστρια μοιράστηκε ένα στιγμιότυπο από την ορκωμοσία της.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ ΤΟ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΕΙΜΕΝΟ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)