![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου μας έχει συνηθίσει σε συχνές αναρτήσεις φωτογραφιών της στα social media κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού.
Στιγμές από την παραλία που κολυμπά ή κάνει ηλιοθεραπεία, αλλά και με τα αγαπημένα της πρόσωπα, μπορεί κανείς εύκολα να δει μέσα από τους ηλεκτρονικούς λογαριασμούς που διατηρεί. Αυτή τη φορά όμως, η φωτογραφία που ανέβασε είναι …λίγο διαφορετική.
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)