![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Έξι μήνες έχουν περάσει από το τροχαίο με τον Παντελή Παντελίδη, που του κόστισε την ζωή!
Η Μίνα Αρναούτη, συνεπιβάτιδα το μοιραίο εκείνο πρωινό, για 5 μήνες έδινε μάχη για την ζωή της στην εντατική του Ευαγγελισμού καθώς είχε τραυματιστεί σοβαρά. Το κορίτσι, πλέον προσπαθεί να αναρρώσει στην Μυτιλήνη, αφού ακόμη δεν έχει αποκατασταθεί η υγεία της.
ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟ ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΤΗΣ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)