![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Νανά Καραγιάννη, που πάσχει από νευρική ανορεξία, ήταν πάνω από μια εβδομάδα στην Εντατική και επιτέλους βγήκε. Η ραδιοφωνική παραγωγός και παρουσιάστρια πλέον έχει μεταφερθεί στο παθολογικό τμήμα του νοσοκομείου.
Η Νανά δημοσίευσε την πρώτη της φωτογραφία, όπως σας ενημερώσαμε στα social media και ήταν μία φωτογραφία με πολλά βιβλία και έγραψε: ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΙ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ...
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)