![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Σίγουρα υπάρχουν αρκετά πράγματα στη ζωή για τα οποία θα αναρωτιέστε. Δεν μιλάμε για το νόημα της ζωής ή κάτι τέτοιο, αλλά για τα μικρά πράγματα που συναντάμε κάθε μέρα. Όπως όταν κάνουμε ένα μπάνιο και κρατάει πολύ γιατί τα χέρια μας μουλιάζουν;
Πιστεύαμε πως έχει να κάνει με την απορρόφηση του νερού από τα δάχτυλα, αν και δεν ήμασταν σίγουροι… μέχρι τώρα.
Δείτε ΕΔΩ 12 απαντήσεις σε καθημερινά ερωτήματα...
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)