![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Κορυφώνεται η αγωνία για την κατάσταση της υγείας της 25χρονης κοπέλας που τραυματίστηκε σοβαρά στο κεφάλι το βράδυ της περασμένης Παρασκευής στη λεωφόρο 62 Μαρτύρων στο Γιόφυρο Ηρακλείου, μετά από τροχαίο ατύχημα.
Η νεαρή κοπέλα, που ήταν συνεπιβάτης σε μηχανή μεγάλου κυβισμού την οποία οδηγούσε ένας 30χρονος συγγενής της, κατά την πτώση της στο οδόστρωμα, μετά το τροχαίο τραυματίστηκε στο κεφάλι.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)