![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Δεν πρόλαβε καλά καλά να παντρευτεί και χώρισε.
Η διάσημη και σέξι ξανθιά ηθοποιός ανέβηκε τα σκαλιά της εκκλησίας το Δεκέμβρη του 2015 και τώρα συμπλήρωσε με τον άλλοτε έρωτα της ζωής της τα χαρτιά του διαζυγίου.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Δεν πρόλαβε καλά καλά να παντρευτεί και χώρισε.
Η διάσημη και σέξι ξανθιά ηθοποιός ανέβηκε τα σκαλιά της εκκλησίας το Δεκέμβρη του 2015 και τώρα συμπλήρωσε με τον άλλοτε έρωτα της ζωής της τα χαρτιά του διαζυγίου.