![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Μετά τις διακοπές στη Μύκονο, σειρά είχαν οι Παξοί για την Τατιάνα Στεφανίδου και την οικογένειά της, που απολαμβάνει το καλοκαίρι μακριά από τις επαγγελματικές της υποχρεώσεις.
Η παρουσιάστρια της απογευματινής ζώνης πόζαρε με bikini στο φακό, ενώ έκανε sup και δημοσίευσε τη φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.
«Η σπάνια στιγμή που η φράση «τραβάς κουπί» καταλήγει σε χαμόγελο!» έγραψε στο σχόλιο που συνόδευε τη φωτογραφία της.
fthis
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)