![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η συγκεκριμένη φωτογραφία που δείχνει χωρίς ρετούς τον Δημήτρη Ουγγαρέζο έγινε η αιτία μεγάλου καυγά στην Νάξο.
Οι πρώην συμπανελίστες πλέον δεν ανταλλάσσουν ούτε καλημέρα με τον «Μπάτλερ» να είναι έξαλλος με το συγκεκριμένο καρέ που δείχνει επακριβώς τον σωματότυπό του.
Ο Νέζος βέβαια διέγραψε εν ριπή οφθαλμού την φωτογραφία έλα όμως που άλλος χρήστης από την παρέα την είχε ακόμη ανεβασμένη στο προφίλ του; Το καρέ συνεχίζει να υπάρχει στο instagram…
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)