![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Σε μια σπάνια εμφάνιση με το σύντροφό της απαθανάτισε ο φωτογραφικός φακός τη Σοφία Αλιμπέρτη…
Όπως βλέπετε και στις φωτογραφίες, η ηθοποιός εθεάθη χωρίς ίχνος μέικαπ και με αθλητικό λουκ να βγαίνει από σούπερ μάρκετ της Γλυφάδας μαζί με τον Μάνο Κουτσοφιό.
Σε μια σπάνια εμφάνιση με το σύντροφό της απαθανάτισε ο φωτογραφικός φακός τη Σοφία Αλιμπέρτη…
Όπως βλέπετε και στις φωτογραφίες, η ηθοποιός εθεάθη χωρίς ίχνος μέικαπ και με αθλητικό λουκ να βγαίνει από σούπερ μάρκετ της Γλυφάδας μαζί με τον Μάνο Κουτσοφιό.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)