![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Χώρισαν μετά τις αγκαλίτσες και τα φιλάκια.
Μετά την δημόσια επίδειξη του έρωτα τους, όπως άλλωστε έκανε ο Θοδωρής Μισόκαλος και με την Χαριτίνη. Ναι αυτός είπε το «αντε γεια» όμως σύμφωνα με αποκλειστικό ρεπορτάζ η Αντωνία έδωσε αφορμή.
Μεγάλη αφορμή λέμε. Αφορμή που τώρα η σνόμπ ξανθούλα έχει μετανιώσει γι αυτό και περιμένει για να δράσει. Ο εγωισμός έχει τώρα τον πρώτο λόγο όμως αν τελικά αυτό που μας έδειχναν ήταν τόσο δυνατό και δεν εξυπηρετούσε σκοπούς, τότε ο εγωισμός θα πάει παραπέρα.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)