![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Τα αδέρφια του Παντελή Παντελίδη βρέθηκαν, χθες το βράδυ στα MAD VMA μαζί με φίλους του αδικοχαμένου τραγουδιστή για να παραλάβουν το βραβείο του αδικοχαμένου τραγουδιστή.
Ο Τριαντάφυλλος Παντελίδης, σε κλίμα συγκίνησης ανέφερε στη σκηνή των βραβείων: «Είναι ιδιαίτερη στιγμή για εμάς, να έρθουμε για να παραλάβουμε το βραβείο του Παντελή, νιώθουμε περήφανοι γι’ αυτόν!», ενώ συνέχισε τονίζοντας: «Έχει να μεγαλώσει πολλές γενιές ακόμα»!
Αφού τελείωσε η βραδιά, ο μεγάλος αδελφός του Παντελή ανέβασε στα social media μια φωτογραφία-κολάζ- με τα βραβεία που είχε παραλάβει ο Παντελής Παντελίδης από τα MAD VMA τα προηγούμενα χρόνια.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)