![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο άνθρωπος έπεσε από το 5ο όροφο του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου της Πάτρας στο Ρίο.
Σύμφωνα με το thebest, στο σημείο επικράτησε πανικός και έσπευσε και η Αστυνομία. Οι πρώτες πληροφορίες λένε ότι πρόκειται για ασθενή της καρδιολογικής, 53 ετών, ο οποίος βρέθηκε μπροστά στην είσοδο.
Οι ίδιες πληροφορίες λένε ότι αντιμετώπιζε ψυχολογικά προβλήματα. Σύμφωνα με το PatrasTimes, ο άνδρας άφησε την τελευταία πνοή του.
Όπως διαβάζουμε στο tempo24, ο 53χρονος που έπασχε από στεφανιαία νόσο, χρησιμοποίησε την βοηθητική σκάλα, ανέβηκε στον 5ο και στη συνέχεια έκανε από παράθυρο την μοιραία “βουτιά”.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)