![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Κορονοπάρτι έστησε ομάδα νεαρών στον Άλιμο, σε υπαίθριο χώρο, εν μέσω lockdown
Το συγκεκριμένο πάρτι, πραγματοποιήθηκε το βράδυ του Σαββάτου, στο λόφο Πανί στον Άλιμο.
Άμεση ήταν η επέμβαση της αστυνομίας, μετά την πληροφορία ότι 50 με 100 νεαρά άτομα είχαν συγκεντρωθεί στον λόφο Πανί. Η παρουσία της Αστυνομίας στο σημείο προκάλεσε τον… εκνευρισμό των συγκεντρωμένων, οι οποίοι πέταξαν πέτρες και στη συνέχεια τράπηκαν σε φυγή. Η ΕΛ.ΑΣ προχώρησε σε 15 προσαγωγές, ενώ «έκοψε» αρκετά πρόστιμα ύψους 300 ευρώ.
Δείτε βίντεο:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)