![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η μαγεία των Χριστουγέννων ζωντανεύει με την τεχνική της ανέπαφης διάδρασης με έναν φαντασμαγορικό διάδρομο από τρισδιάστατα αστέρια, δημιουργώντας μια ονειρική εικόνα! Ο Δήμος Πειραιά, προσφέρει ένα εντυπωσιακό θέαμα στο Πέτρινο Ρολόι στο Πασαλιμάνι γεμάτο από γιορτινή λάμψη με μια εντυπωσιακή καλλιτεχνική εγκατάσταση από 3D αστέρια.
Τα Χριστουγεννιάτικα αστέρια ανάβουν την ώρα που ο επισκέπτης βρίσκεται δίπλα τους ή περνά μέσα από αυτά, δημιουργώντας μια μοναδική εμπειρία γεμάτη φως!
Ο διάδρομος των αστεριών δίνει λάμψη και χρώμα σε ένα από τα πιο όμορφα σημεία της πόλης, εντυπωσιάζει μικρούς και μεγάλους και αποτελεί μια μαγευτική χριστουγεννιάτικη εμπειρία!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)